Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy
 1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta osoba weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji odstąpienia od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład: informacja wysłana pocztą elektroniczną, pismo wysłane pocztą tradycyjną wraz z zwracanym produktem lub poprzez wygenarowanie zwrotu za pośrednictwem naszej strony internetowej.).
 • Adres do korespondencji/zwrotów: WażnyDodatek.pl Sp. z o.o. ul.Rydygiera 8 bud. 24 lok. 711, 01-793 Warszawa
 • E-mail: kontakt@ważnydodatek.pl lub waznydodatek@gmail.com
 • Telefon kontaktowy: 538-376-030
 1. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy(14 dni od momentu odbioru przesyłki).
 3. Koszt dostarczenia produktu do Sprzedawcy ponosi Klient.
Skutki odstąpienia od umowy
 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
 2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 3. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 4. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: WażnyDodatek.pl sp. z o.o. ul. Rydygiera 8 bud. 24 lok.711 ,  01-793 Warszawa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 5. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Zwroty oraz reklamacje proszę wysyłać na adres:
  WażnyDodatek.pl Sp. z o.o.
  ul.Rydygiera 8 bud. 24 lok. 711
  01-793 Warszawa Polska   
  e-mail: kontakt@waznydodatek.pl
  tel 538 376 030 w dni robocze w godzinach od 10:00-17:00    Wzór oświadczenia (tylko przy użyciu wersji papierowej), oświadczenie będzie także skuteczne złożone pocztą elektroniczną. Nie wymagany jest wówczas wzór, wystarczy oświadczenie woli.     Oświadczenie o odstąpieniu od umowy
  Oświadczam, że odstępuję od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy
  .......................................................................................................
  numer zamówienia ............................................................................
  data zawarcia umowy to .....................................................................
  data odbioru...................................................................................... 
  imię i nazwisko...................................................................................    
  adres ................................................................................................       
  opcjonalnie nr konta bankowego............................................................
                                                                                                                                                                                     .....................
  podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w formie papierowej)    
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel